Doprava a platba


Aktuálne ponúkame doručenie vína týmito spôsobom:

 1. DPD - najrýchlejšia a najbezpečnejšia doprava vína. Doporučujeme tento spôsob dopravy, pokiaľ má byť zásielka doručená v určitom termíne. Pokiaľ máme víno skladom, odosielame zásielku touto službou do 3 - 5 pracovných dní po obdržaní objednávky. Dodanie objednávky je maximálně do týždňa (max. desať dní) od objednania. Pokiaľ by malo nastať dlhšie dodanie objednávky budeme Vás kontaktovať. Vodič služby DPD Vás bude kontaktovať s termínom doručenia, aby ste s nim odsúhlasil miesto a čas prevzatia objednávky.

 2. Zásielkovňa (výdajné miesto) - Zásielkovňa predstavuje moderný a zákaznícky veľmi pohodlný spôsob objednania produktu. Ten je založený na širokej sieti výdajných miest. Pokiaľ máme víno skladom, odosielame zásielku touto službou do 3-5 pracovných dní po obdržaní objednávky. Najneskorší termín dodania tovaru je do týždňa (max. desať dní) od objednania. Pokiaľ by malo nastať oneskorenie vašej objednávky, budeme vás kontaktovať. Dopravca vás bude kontaktovať o prevzatí zásielky a dodaní na vybrané výdajné miesto.

 3. Zasielkovňa (doručovacia adresa) - Zásielkovňa predstavuje moderný a zákaznícky veľmi pohodlný spôsob objednania produktu. Pokiaľ máme víno skladom, odosielame zásielku touto službou do 3-5 pracovných dní po obdržaní objednávky. Najneskorší termín dodania tovaru je do týždňa (max. desať dní) od objednania. Pokiaľ by malo nastať oneskorenie vašej objednávky, budeme vás kontaktovať. Dopravca vás bude kontaktovať o prevzatí zásielky a termín dodaní. 


Cena dopravy a možnosti platby:


DPD

 1. Dobierka, cena 10,98 € - Vodič prepravnej služby DPD od Vás vyberie peniaze alebo zaplatíte kartou (t.j. cena vína + cena dopravy, tak ako je uvedené v rekapitulácii objednávky, ktorú dostane do Vášho e mailu). Doklady k objednávke nájdete vo vnútri zásielky.
  Pri objednávke prosím zvoľte spôsob platby:
  a) Dobierka - platba kartou (kuriérovi)
  b) Dobierka - platba v hotovosti (kuriérovi)
 2. Bankový prevod 8,99 € - po dokončení objednávky na e shope s výberom platby bankovým prevodom Vám obratom na email pošleme rekapituláciu. V rekapitulácii je uvedený bankový účet, na ktorý je nutné poslať platbu a tiež variabilný symbol. (VS uvádzajte prosím iba číslo objednávky, bez písmen). Po pripísaní platby na náš účet objednávku spracujeme a odosielame v nasledujúce pracovné dni.
 3. Kartou online (GoPay) 8,99 - pri on-line objednávke na našom e-shope sa vám po voľbe tejto platby otvorí platobný terminál, kde prevediete platbu. POZOR, táto možnosť neznamená, že by ste mohli platiť kartou pri preberaní zásielky od DPD.

Zasielkovňa (doručovacia adresa)

 1. Dobierka, cena 7,98 € - vodič služby Zásielkovne od vás vyberie peniaze alebo zaplatíte kartou (tj.cena vína + cena dopravy, tak ako je uvedené na rekapitulácii objednávky, ktorú dostanete na e-mail). Doklady sú vo vnútri zásielky. Pri objednávke prosím zvoľte spôsob platby:
  a.) Dobierka - platba kartou (kuriérovi)
  b.) Dobierka - platba v hotovosti (kurérovi)
 2. Bankový prevod, cena 5,99 € - po dokončení objednávky na e - shope s výberom platby bankovým prevodom vám obratom na e - mail posielame rekapituláciu. Na uvedený bankový účet, na ktorý je nutné zaslať platbu a tiež variabilný symbol. (VS je číslo objednávky, bez písmen). Po pripísaní platby na náš účet zásielku odosielame ( v pracovných dňoch).
 3. Kartou online (GoPay), cena 5,99 € - pri on - line objednávke na našom e-shope sa vám po voľbe tejto platby otvorí platobný terminál, kde prevediete platbu. POZOR, táto možnosť neznamená, že by ste mohli platiť kartou pri prevzatí tovaru v Zásielkovni (kurýr).


Zasielkovňa (výdajné miesto)

 1. Bankový prevod, cena 4,99 € - po dokončení objednávky na e-shope s výberom platby bankový prevod Vám obratom na e-mail zašleme rekapituláciu objednávky. V nej je uvedený bankový účet, na ktorý je nutné zaslať platbu a tiež variabilný symbol. (VS je iba číslo objednávky bez písmen). Po pripísaní platby na náš účet tovar odosielame ( v pracovných dňoch).
 2. Kartou online (GoPay), cena 4,99 € - pri on-line objednávke na našom e-shope sa vám po voľbe tejto platby otvorí platobný terminál, kde prevediete platbu. POZOR, táto možnosť neznamená, že by ste mohli platiť kartou pri prevzatí tovaru v Zasielkovni na odbernom mieste!
 3. Dobierka, cena 6,98 € - služba na Zásielkovne od vás vyberie peniaze alebo zaplatíte kartou (tj.cena vína + cena dopravy, tak ako je uvedené na rekapitulácii objednávky, ktorú dostanete na e-mail). Doklady sú vo vnútri zásielky. Pri objednávke prosím zvoľte spôsob platby:
  a.) Dobierka - platba kartou (výdajné miesto)
  b.) Dobierka - platba v hotovosti (výdajné miesto)


Doprava ZDARMA pri nákupe nad 80 € s DPH. Pokiaľ dosiahne Vaša objednávka sumu nad 80 € máte nárok na dopravu zdarma. POZOR, okrem voľby dopravy DPD s dobierkou / Zasielkovňa (výdajné miesto) s dobierkou, kde je poplatok 1,99 € pre obe varianty (Dobierka - platba v hotovosti /kartou)

Objednávky vybavujeme: Sme tu pre Vás od pondelka do piatka od 8:00 do 16:00 (okrem sviatku).

 • Pokiaľ objednávku odošlete po 16 hodine (napríklad večer), vybavujeme ju v nasledujúci pracovný deň.
 • Pokiaľ je objednávka odoslaná v priebehu víkendu (i v predĺženom), vybavujeme hu v nasledujúci pracovný deň.


15 najčastejších dôvodov, prečo nejde zaplatiť na internete, více informací zde.