Doprava


Aktuálne ponúkame doručenie vína týmito spôsobom:

 • DPD - najrýchlejšia a najbezpečnejšia doprava vína. Doporučujeme tento spôsob dopravy, pokiaľ má byť zásielka doručená v určitom termíne. Pokiaľ máme víno skladom, odosielame zásielku touto službou do troch pracovných dní po obdržaní objednávky. Dodanie objednávky je maximálne týždeň od objednania. Pokiaľ by malo nastať dlhšie dodanie objednávky budeme Vás kontaktovať. Vodič služby DPD Vás bude kontaktovať s termínom doručenia, aby ste s nim odsúhlasil miesto a čas prevzatia objednávky.


Cena dopravy a možnosti platby:


DPD

 1.  Dobierka, cena 8,98 € - Vodič prepravnej služby DPD od Vás vyberie peniaze alebo zaplatíte kartou (t.j. cena vína + cena dopravy, tak ako je uvedené v rekapitulácii objednávky, ktorú dostane do Vášho e mailu). Doklady k objednávke nájdete vo vnútri zásielky.
  Pri objednávke prosím zvoľte spôsob platby:
  a) platba kartou kuriérovi
  b) platba v hotovosti kuriérovi
 2. Bankový prevod 6,99 € - po dokončení objednávky na e shope s výberom platby bankovým prevodom Vám obratom na email pošleme rekapituláciu. V rekapitulácii je uvedený bankový účet, na ktorý je nutné poslať platbu a tiež variabilný symbol. (VS uvádzajte prosím iba číslo objednávky, bez písmen). Po pripísaní platby na náš účet objednávku spracujeme a odosielame v nasledujúce pracovné dni.
 3. Platobná karta 6,99 - pri on-line objednávke na našom e-shope sa vám po voľbe tejto platby otvorí platobný terminál, kde prevediete platbu. POZOR, táto možnosť neznamená, že by ste mohli platiť kartou pri preberaní zásielky od DPD.

  Doprava ZDARMA pri nákupe nad 80€ s DPH. Pokiaľ dosiahne Vaša objednávka sumu nad 80€ máte nárok na dopravu zdarma. POZOR, okrem voľby dopravy DPD s dobierkou, kde je poplatok 1,99€ pre obe varianty ( platba v hotovosti/kartou kuriérovi)

  Objednávky vybavujeme: Sme tu pre Vás od pondelka do piatka od 8:00 do 16:00 (okrem sviatku).
 • Pokiaľ objednávku odošlete po 16 hodine (napríklad večer), vybavujeme ju v nasledujúci pracovný deň.
 • Pokiaľ je objednávka odoslaná v priebehu víkendu (i v predĺženom), vybavujeme hu v nasledujúci pracovný deň.

15 najčastejších dôvodov, prečo nejde zaplatiť na internete, více informací zde.