Alican Magnum 2015, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Farba vína Červené
Krajina pôvodu Česká republika
Podoblasť Mikulovská
Odroda Cuvée

Tento Alican Magnum cuvée vás prvotne okúzli svojou vôňou klinčeku, slivky, horkej čokolády, ktorú doprevádza ovocný tón čiernej ríbezle. Chuť je plná, mohutná s ovocnými tónmi lesného ovocia tu uzaviera komplexná trieslovina.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
21,60 €
24 €
-10 %
Skladom  > 6
- +

Doplňujúce informácie

Klasifikácia Neskorý zber
Štýl Cuvée
Cukor: g/l 0,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 4,6 g/l
Objem 1,5 l
typ uzáveru Zátka prírodná
Servírovacia teplota 8 - 12 °C
Archivácia áno
Dekantácia áno

Popis vína

Cuvée Ali Magnum, suché, víno tvorí zmes červených vín z odrôd Cabernet sauvignon, André a Alibernet. Jeho plná mohutná chuť s komplexnou trieslovinou a vôňou horkej čokolády, čiernej ríbezle, slivky a klinčeku sú výborný doplnkom k paštétam, hovädziemu mäsu, zverine, steakom. Doprajte si skvelý víkend s jedinečným vínom.

O vinárstve

Vinařství Rauš

Vinárstvo Rauš je moravským rodinným vinárstvom, rozkvitajúcim vďaka starostlivosti majstra pivnice a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinárstvo sa vyznačuje výrobou prívlastkových vín a to predovšetkým vysoko kvalitných bielych vín. Vína získavajú svoju jedinečnú chuť vďaka vplyvu miestnej mikroklímy Pálavy. Hrozná sa zberajú z viníc vinárskych obcí Sedlec a Úvaly. Vinárstvu Rauš sa vďaka svojmu širokému sortimentu a kvalite vín dostalo obľúbenosti medzi milovníkmi vín.