Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut, suché, Bohemia Sekt

Farba vína Biele
Krajina pôvodu Česká republika

Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut Jednoodrodové sekty sú jedinečné tým, že nič neskrývajú - naplno v sebe odhaľujú ušľachtilý charakter odrody, z ktorej sa tvorí. Vychutnajte si pôžitok z Bohemia Sekt Prestige Chardonnay, sekt typu Blanc de Blancs pripravovaného tradičnou metódou kvasenia vo fľaši. Hneď si Vás získa svojou zlato - žltou farbou a jemným perlením, ktoré tvorí po obvode hladinu s bohatou korunou. Vôňa je elegantná s bohatou arómou citrusového a sadového ovocia v pozadí s tónmi bielych kvetov. Chuť je šťavnatá, medovo - hladká, pripomínajúca sušené ovocie s dlhším záverom. Tento jedinečný sekt vzniká tradičnou metódou kvasenia vo fľaši s dobou ležania na kvasinkách 15 - 18 mesiacov. 


Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
9,80 €
Skladom  > 6
- +

Doplňujúce informácie

Klasifikácia Akostné víno
Štýl Šumivé
Cukor: g/l 8,0 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 7,0 g/l
Objem 0,75 l
typ uzáveru Zátka prírodná
Servírovacia teplota 4 - 8 °C
Dekantácia nie

Popis vína

Farba: krásne zlatá s jemným perlením, ktoré tvorí po obvode hladinu s bohatou korunou. Vôňa: vôňa je elegantná s bohatou arómou citrusového a sadového ovocia v pozadí s tónmi bielych kvetov. Chuť: chuť je šťavnatá, medovo - hladká, pripomínajúca sušené ovocie s dlhším záverom. Doporučujeme podávať k jemne upraveným rybám a k bravčovej panenke.

O vinárstve

Bohemia Sekt

Vinářství Bohemia Sekt sú tradičným výrobcom šumivých a tichých vín, dôvera spotrebiteľov ich zaväzuje vyrábať kvalitné vína viac než  80 rokov. Práve preto dnes pochádza viac než dve tretiny šumivých vín vypitých v Českej republike z ich produkcie. Patria medzi najvýznamnejších pestovateľov révy a súčasne aj najväčším spracovateľom moravského hrozna.