Sekt cuvée Barborka, Rodinné vinařství Kadrnka

Farba vína Biele
Krajina pôvodu Česká republika
Podoblasť Mikulovská
Odroda Cuvée

Sekt cuvée Barborka má aromatickú vôňu s rozmanitými tónmi. Cítite zelené jablko, smotanu alebo chlebovú kôrku. Chuť je ovocná, stredne plná, harmonická, s dlhou dochuťou a s tónom pražených orieškov.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
19,44 €
Skladom  > 6
- +

Doplňujúce informácie

Klasifikácia Zemské víno
Štýl Šumivé
Cukor: g/l 4,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 7,8 g/l
Objem 0,75 l
typ uzáveru Zátka prírodná
Servírovacia teplota 4 - 8 °C
Archivácia nie
Dekantácia nie

Popis vína

Sekt Barborka, šumivé, zemské víno zlatožltej farby vás očarí vôňou zeleného jablka a chuťou pražených orieškov. Najlepšie chutí s cestovinami, morskými plodmi, rybami, talianskou alebo ázijskou kuchyňou. Ochutnajte a radi sa k nemu budete vracať.

O vinárstve

Kadrnka rodinné vinařství

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchov. Už ich štvrtá generácia pokračuje vo vinárčení. V súčasnej době obhospodarujú 11 ha viníc v Mikulovskej vinárskej podoblasti na úbočí Dunajovských kopcov, jednom z nejteplejších miest v Českej republike. V Březí sa jedná o viničné trate Líšči vrch a Ořechová hora v Dobrém Poli trať Staré a v Mikulove trať Za Turoldem. Všetky ich vinice sú v duchu integrovanej produkcie, majú okolo 5.500 krov na jeden hektára z ktorého je jedna fľaša vína z révového kru.