Tramín červený 2020 polosuché, Rodinné vinařství Skoupil

Farba vína Biele
Krajina pôvodu Česká republika

Tramín červený v jeho aromatickej vôni vládne melón, med a korenie. V harmonickej, aromatickej, ľahko korenistej chuti vás dostane pikantná kyselinka a exotické ovocie.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
17,50 €
19,44 €
-10 %
Skladom  > 6
- +

Doplňujúce informácie

Klasifikácia Neskorý zber
Štýl Kryo
Štýl Tiché
Cukor: g/l 13,4 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 6,2 g/l
Objem 0,75 l
typ uzáveru Zátka prírodná
Servírovacia teplota 8 - 12 °C
Archivácia áno
Dekantácia nie

Popis vína

Tramín červený vystihuje zlato - žltá farba, vôňa po mede a chuť po exotickom ovocí. Vychutnajte si ho spolu s plesňovými syrmi, bravčovým mäsom, ázijskou kuchyňou a dezertami. Spríjemnite si dlhý večer pohárom tohto lahodného vína.

O vinárstve

Rodinné vinařství Skoupil

Svoju tvár a dušu prepožičal Petr Skoupil vízii výroby jemných kvalitných vín. Milovníkov a znalcov vína osloví rodinný a osobný prístup k zákazníkovi. Vinařství Skoupil sa nachádza vo Velkých Bílovicích  v časti pivníc zvaných Belegrady. V súčasnej dobe vinárstvo obhospodaruje 25 hektárov vlastných viníc. Produkcia vinárstva dosahuje 140000litrov ( cca 187000 fľaší) vína. Tradíciu, založenú na rešpekte k prírode a k pôde, spája s modernými postupmi, vďaka nim dosahuje kvalitu svojich vín. Hrozno spracovávajú najšetrnejšou ojedinelou metódou pomocou selektoru bobulí. Výsledkom sú odrodovo čisté a mimoriadne zaujímavé prívlastkové vína. Sú typické širokým spektrom aromatických látok a hlavne výrazne ovocným charakterom s minimálnym obsahom horčín.