Tri Ruže 2022, polosuché,  VÍNO VELKEER
Novinka

Tri Ruže 2022, polosuché, VÍNO VELKEER

Farba vína Ružové
Krajina pôvodu Slovensko
Odroda Cuvée

Tri ruže cuvée z odrôd Cabernet Suavignon a Frankovka modrá charakteristické svojou intenzívnou, výraznou ovocnou vôňou so smotanovými a jahodovými tónmi. V chuti si následne vychutnáte aromatický, ľahko minerálny, šťavnatý, plný a ovocný tón.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
8,81 €
Skladom  3
- +

Doplňujúce informácie

Štýl Tiché
Štýl Cuvée
Cukor: g/l 13,0 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 6,8 g/l
Objem 0,75 l
typ uzáveru Šroubovací uzáver
Servírovacia teplota 8 - 12 °C
Archivácia nie
Dekantácia nie

Popis vína

Tri ruže, jakostní víno, potěší oko lososovým tónem barvy. V chuti vás překvapí lehce minerální nádech s tóny lesního ovoce, ve vůni naleznete jahodové a smetanové tóny. Snoubit jej doporučujeme s ovocnými saláty, rabami a všemy druhy sýrů. Otevřete si toto víno se svojí polovičkou a romantika je zaručená.

O vinárstve

Víno Velkeer

Teplé letné dni, dlhé vegetačné obdobie a výnimočné zloženie pôdy vinárstvu VELKEER pomáha každoročne, vytvárať najkrajšie vína zo svahov Nitrianskej pahorkatiny. Vinárstvo bolo založené v roku 2011 a nadväzuje na dlhú tradíciu vinohradníctva svojej rodiny. Práca vo vinici je pre vývoj ich vína veľmi dôležitá, preto sa snažia zachovať vo víne čo najsilnejší odkaz na pôvod hrozna. Jedinečná pôda a poloha ich vinohradov prináša ideálny pomer cukrov a kyselín v hrozne.