Vinařství roku 2022 Vinné sklepy Kutná Hora
Balíček Doprava zadarmo

Vinařství roku 2022 Vinné sklepy Kutná Hora

Predstavujeme Vám finalistu Vinářství roku 2022. Rodinné vinárstvo založil v roku 2002 pán Stanislav Rudolfský. V roku 2005 prevzal riadenie spoločnosti jeho syn Lukáš, ktorý ho dnes riadi. Spoločnými silami sa pustili do obnovenia zašlej slávy pestovanej vinnej révy na Kutnohorsku, jeho tradície siahajú až do 12.storočia. Momentálne hospodária na 80 hektároch pôdy, z nich vinice tvoria viac než 40 hektárov. Sú druhým najväčším vinárstvom v Čechách. Ich vinice sa nachádzajú na tratiach u Všech svatých, Pod Barborou, Nad Kapličkou a U Borku. Zostávajúcu pôdu tvoria pastviny pre ovce, sady a pole. Ich cieľom je vytvoriť sebestačný statok s ekologickými produktami v najvyššej kvalite.s ekologickými produkty v nejvyšší kvalitě.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
94,61 €
Skladom
- +

Popis vína

Pripravili sme pre Vás degustačný balíček zložený zo 6 fľaší, tak aby si zo širokej ponuky znamenitých vín mohol vybrať každý niečo pre seba.

obsahuje:
Jakubské 2021, suché, Vinné sklepy Kutná Hora
Ryzlink rýnský 2018, suché, Vinné sklepy Kutná Hora
Rulandské šedé 2022, Karlův punk, nefiltrované, Vinné sklepy Kutná Hora
Rulandské šedé 2021, Vinné sklepy Kutná Hora
Svatovavřinecké 2018, Vinné sklepy Kutná Hora
Tramín Kořenný 2021, Vinné sklepy Kutná Hora

O vinárstve

Vinné sklepy Kutná Hora

Rodinné vinárstvo založil v roku 2002 pán Stanislav Rudolfský. V roku 2005 prevzal riadenie spoločnosti jeho syn Lukáš, ktorý ho dnes riadi. Spoločnými silami sa pustili do obnovenia zašlej slávy pestovanej vinnej révy na Kutnohorsku, jeho tradície siahajú až do 12.storočia. Momentálne hospodária na 80 hektároch pôdy, z nich vinice tvoria viac než 40 hektárov. Sú druhým najväčším vinárstvom v Čechách. Ich vinice sa nachádzajú na tratiach u Všech svatých, Pod Barborou, Nad Kapličkou a U Borku. Zostávajúcu pôdu tvoria pastviny pre ovce, sady a pole. Ich cieľom je vytvoriť sebestačný statok s ekologickými produktami v najvyššej kvalite.