Zweigeltrebe Rosé 2020, polosladké, Vinařství U sv. Kříže

Farba vína Ružové
Krajina pôvodu Česká republika
Podoblasť Slovácká

Zweigeltrebe vás prekvapí ovocnou vôňou ostružiny, kôstkovým ovocím a lesným ovocím a stredne plnou, harmonickou, sametovou chuťou s tónmy lesného ovocia a višní.

Viac informácií
Vložiť do zoznamu Všetky vína z vinárstva
5,99 €
6,66 €
-10 %
Skladom  > 6
- +

Doplňujúce informácie

Klasifikácia Zemské víno
Štýl Tiché
Cukor: g/l 12,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 5,8 g/l
Objem 0,75 l
typ uzáveru Šroubovací uzáver
Servírovacia teplota 8 - 12 °C
Archivácia nie
Dekantácia nie

Popis vína

Toto Zweigeltrebe, zemské víno je vo farbe tmavej čerešne. Vo vôni ucítite rozmanitosť ovocia a v chuti sa prejavia harmonické a sametové tóny. Doporučujeme servírovať k steakom, hovädziemu, zverine, cestovinám a tvrdým syrom. Doprajte si skvelý víkend s jedinečným vínom.

O vinárstve

Vinařství U sv. Kříže

Vinařství U sv. Kříže je malé butikové vinárstvo. Jeho cieľom je výroba osobitných vín so značným odrodovým charakterom. Vinárstvo sa nachádza v obci Prušánky v slováckom regióne Podluží. Vinice sú obhospodarované v systéme integrovanej produkcie. Zaoberajú sa produkciou odrodových vín hlavne vín s prívlastkom z tradičných odrôd, pre ktoré sú miestne viničné polohy optimálne. V oblasti Nechory majú takmer 3 ha viníc, ktoré sú svojou polohou odlišné tak, aby typovo vyhovovali réve, ktorá sa na týchto tratiach pestuje. Základom prvotriednej akosti ich vín sú zdravé a kvalitné hrozná, ktoré zrejú vo viničných tratiach Nechory a Čtvrtky v obci Prušánky.